О компании - SERVICE ON - Видеонаблюдение Кременчуг

Компанія “SERVICE-ON” – з великим досвідом роботи з проектування, встановлення та обслуговування систем безпеки, комплексів будь-якого рівня складності для дому, офісу та промислових об’єктів. Для нас важливо, щоб у клієнта залишалося тільки позитивне враження від співпраці з нами, тому ми в своїй роботі підкоряємося такими правилами:

Точність і пунктуальність. Монтаж усіх систем безпеки проводиться з урахуванням всіх вимог проектної документації та в строгому дотриманні технології установки. Наша компанія завжди дотримується термінів виконання робіт та інших домовленостей.
Якісне і доступне обладнання. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам якісне обладнання за кращими цінами. В асортименті компанії є як бюджетне обладнання гідної якості за невисоку ціну, так і більш дороге устаткування, що забезпечує максимальну якість за доступну ціну.
Висока якість монтажних робіт. Навіть найдосконаліша система безпеки може бути вразливою, якщо реалізована на низькому виконавському рівні. Та й будь-які неточності і погрішності в роботі рано чи пізно стануть явними і очевидними для клієнта і знизять його лояльність по відношенню до компанії-установника. Тому ми довіряємо процес монтажу тільки професіоналам, здатним зробити все чітко і без недоліків.

Гарантія, сервіс і технічна підтримка. Ми надаємо підвищену гарантію на наше обладнання, забезпечуємо якісне і своєчасне сервісне обслуговування і надаємо постійну і кваліфіковану технічну підтримку наших продуктів і рішень.
Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте професійну консультацію з питань щодо безпеки Вашого об’єкта.

Ми направимо до Вас свого фахівця, який допоможе вам визначити найкраще розташування камер відеоспостереження, їх кількість, допоможе вибрати тип камер і підбере інше необхідне обладнання.

Багато вже переконалися в тому, що нашій Компанії можна довіряти свою безпеку, і стали нашими надійними і довгостроковими партнерами. Будемо раді бачити в їх числі і Вас!