Послуги - SERVICE ON - Видеонаблюдение Кременчуг

Відеоспостереження

У сучасному світі поняття «безпека» давно вийшло на новий рівень. Державні організації, бізнес-центри, приватні котеджі вдаються до інноваційних методів захисту. Дані методики засновані на впровадженні обладнання, основною функцією якого є аналіз, збір і збереження інформації в відео-форматі. Іншими словами, система захисту торгових, виробничих або житлових об’єктів включає в себе відеоспостереження – програмний комплекс, який здійснює відеоконтроль в локальному або територіально-розподільчому установі.

Міні-АТС

Міні АТС – це універсальний комп’ютер, який формує приватну телефонну мережу завдяки комбінуванню внутрішніх телефонних мереж та ліній зовнішнього зв’язку. Як правило, учрежденчеськая міні-АТС використовується всередині компанії, а для здійснення зовнішніх викликів застосовується кілька телефонних ліній, розташованих поза територією фірми.

Контроль доступу

Сучасні бізнес структури передбачають необхідність функціонування систем безпеки. Саме тому контроль доступу в установах стає все більш актуальним. Так, вхід сторонніх людей на об’єкти, що охороняються регулюють системи контролю доступу. Професійна система контролю доступу СКУД – це комплекс технічних приладів та програмного обладнання, що забезпечує контроль над переміщенням співробітників, гостей та транспортних засобів.

Локальні мережі СКС

Організація комп’ютерних мереж – це процес об’єднання окремих комп’ютерів в єдину обчислювальну мережу з метою спільного застосування інформації, різних пристроїв і для формування зв’язку між структурними підрозділами організації. Спільні комп’ютерні мережі необхідні на великих підприємствах, фірмах, в банківських і навчальних установах. Установка комп’ютерних мереж примножує можливості віддалених комп’ютерів.

Охоронні системи

У сучасному світі шахрайства і злодійства величезну роль грає забезпечення безпеки приватної нерухомості, комерційних і державних структур. Адже від цього залежить добробут майна. Тому доцільно подбає про надійну охоронній системі.

Супутникове телебачення

Телебачення – невід’ємна частина життя сучасної людини. Впроваджуються нові технології, і поступово кабельне ТБ замінюється супутниковим і цифровим. Супутникове телебачення – це телебачення, трансляція якого здійснюється з супутника. На даному етапі супутники функціонують в цифровому форматі, що підвищує їх рейтинг. Супутникове цифрове телебачення базується на передачі, обробці та акумуляції телевізійного сигналу в цифровому форматі.

GPS-Трекер

Водії завжди намагаються вберегти своє авто не тільки від пошкоджень, а й від стороннього втручання. Адже дуже часто доводиться залишати машину на стоянках або незнайомих місцях підвищеної небезпеки. У цьому випадку доцільно говорити про дистанційні методи спостереження за автомобілем. GPS моніторинг – це спеціальна система моніторингу автотранспорту, призначена для контролю стану і місця розташування транспортного засобу або інших об’єктів (людей вантажів).

Розумний будинок

Затишок в будинку – мрія кожної сучасної людини. Технічний прогрес не стоїть на одному місці, і з часом стандарти комфорту трансформувалися. Так, новим щаблем в еволюції людства стали системи Розумний будинок! Вони являють собою цілий комплекс автоматики, що забезпечує узгоджену і скоординовану роботу всієї техніки та інженерних систем в будівлі. Розумний будинок дозволяє з’єднати воєдино роботу опалювальних, вентиляційних систем, а також систем енергопостачання, водопостачання, контролю доступу. Неважко погодитися з тим, що охоронні системи, домофон, камери спостереження, жалюзі, ворота, електронні замки, домашній кінотеатр вимагають установки панелі управління, наявності пультів.

Медіа

Медіа – це система технологічних засобів, які об’єднують інформацію, звукові дані, анімаційні матеріали і графічні зображення. Крім цього, мультимедіа – це спосіб обміну інформацією між комп’ютером і зовнішньої базою. Продукти мультимедіа застосовуються в науці, культурі, бізнесі, освіті. Без мультимедіа немислимо проводити презентації доповідей, представляти навчальні програми, запускати анімаційні ролики. І це далеко не весь перелік можливих функцій цієї системи. Так, в сучасному світі технології удосконалюються, щоб надати людині ще більше комфорту і впевненості. Ринок мультимедійної продукції багатий і різноманітний.

Пристрої живлення

Ефективність роботи підприємства або організації дуже часто залежить від зовнішніх впливів. Так, перебої в подачі електроенергії можуть істотно знизити продуктивність, порушити цілісність інформаційної бази і вплинути на прибуток. Щоб запобігти подібним ситуаціям, потрібно використовувати джерела безперебійного живлення (Uninterruptible Power Supply, або так звані UPS).

Правила та порядок роботи Сервісного центру

Повернення пристроїв по гарантії або прийом обладнання на ремонтні роботи здійснюється тільки в разі придбання товару безпосередньо в фірми Дата Лінк. В інших випадках, будьте ласкаві, звертайтеся до свого прямому продавцю.

Повернення продукції можливий лише за умов:
– збереження товарної форми;
– заощадження заводської комплектації;
– відсутність наслідків експлуатації;
– наявності оригінальної тари або пакувальних матеріалів.
Повернення товарів на обслуговування по гарантії і ремонт передбачає необхідність заповнення на окрему одиницю товару «Талону на обслуговування». Продукція без заповненого Талону що не обслуговується !!!
У талоні гарантії повинні бути грамотно написані всі стандартні графи! Талон з вказаним типом поломки не розглядається і не приймається до обслуговування!
Після отримання продукції, Сервіс-центр протягом 3-х робочих днів перевіряє обладнання та видає звіт про рівень складності поломки і терміни настройки. Варто знати! Апаратна перепрошивка включається в перелік послуг безкоштовного діагностування!
Даний звіт передається Клієнту через електронну пошту або засобами мобільного зв’язку, якщо цю інформацію надає талон.
Якщо є необхідність проведення робіт по які гарантійного ремонту, Сервіс-центр пропонує рахунок-фактуру з визначенням виду робіт і вартості ремонту. Звіт вивчається і розглядається клієнтом в індивідуальному порядку.
Ремонт установок відбувається протягом 14 робочих днів при доступності всіх необхідних елементів. В інших випадках, про терміни ремонтних робіт повідомляється заздалегідь.
У деяких випадках можна скористатися допомогою нашого підмінного фонду, якщо має місце тривалий ремонт об’єктах особливої ​​важливості. Деталі й нюанси обговорюються з менеджером або консультантами Сервіс-центру.
Після реалізованих ремонтних заходів, Клієнта інформують про результат і призначають час і метод отримання відновленого устаткування.

Гарантія не поширюється на товар тоді, коли:
– Обладнання характеризується наявністю ушкоджень або поломок через неправильне використання.
– Обладнання відрізняється явними механічними або електричними пошкодженнями, що виникли в результаті якихось діянь з боку.
– Обладнання вже проходило ремонт у некомпетентних фахівців, які піддавали продукцію небезпеки втратити споживчі властивості.
– Є пошкодження, що трапилося в результаті попадання всередину установок сторонніх об’єктів різноманітної структури і конфігурації.
– Дефекти викликані застосуванням матеріалів, які не відповідають нормам експлуатації.